16,01 €
Turime
Turime
| Gaminio spalva | Black |
| Tipas | Toner Cartridge |
| Suderinamumas | HP CE285A (85A); Canon 725 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Suderinami produktai | HP CE285A (85A); Canon 725 |
| Lapų kiekis | 1600 puslapiai |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.533 kg |
| Producer | ColorWay |
| Gross weight | 0.713 kg |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.