217,60 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VENGEANCE RGB PRO |
| Gamintojo prekės serija | C16 Memory Kit |
| Producer | Corsair |
| Atminties taktinis dažnis | 3200 MHz |
| Atminties formos faktorius | 288-Pin DIMM |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2×8 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Registruotas | No |
| CAS delsa | CL16 |
| Talpumas | 16 GB |
| Suderinamumas | Intel 100 Series, Intel 200 Series,Intel 300 Series, AMD 300 Series, AMD 400 Series |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.