
121,82 €
Turime
Turime
| Gross weight | 11.44 kg |
| Net weight | 10.54 kg |
| Producer | Corsair |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 3500X ARGB |
| Gamintojo prekės serija | PC Case |
| Dydžio formatas | Mid-Tower |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Išplėtimo lizdai | 7 Horizontal (or 4 Vertical) |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Suderinamumas | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX (305mm x 277mm) |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.