136,53 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 6.05 kg |
| Net weight | 5.30 kg |
| Talpumas | 420 W |
| Producer | CyberPower |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 700 VA |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BR700ELCD |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.