128,36 €
Line-interactive UPS Topology; Generator Compatible; Automatic Voltage Regulation (AVR); High-speed Ethernet Data Transmission; Surge and Spike Protection; PowerPanel Management Software; Energy Saving Technology; Simulated Sine Wave Output; LCD Status Display; USB Connectivity Port; Serial Connectivity Port
Turime
Turime
| Gross weight | 6.34 kg |
| Net weight | 5.76 kg |
| Talpumas | 390 W |
| Producer | CyberPower |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 700 VA |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VP700ELCD |
| Gamintojo prekės serija | Backup UPS Systems |
| Warranty | 24 mėn. |
| Dydžio formatas | Tower |
| Matmenys (P x G x A) | 100 x 260 x 227 mm |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant pilnai apkrovai | 1 min. |
| Rezervinio maitinimo trukmė esant dalinei apkrovai | 10 min. |
| Akumuliatoriaus įkrovimo laikas | 8 (Typical) h |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.