83,21 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.55 kg |
| Net weight | 1.35 kg |
| Warranty | 24 mėn. |
| Producer | D-Link |
| Matmenys (P x G x A) | 280 x 180 x 44 mm mm |
| Vaizdo prievado tipas | 24 port 10/100/1000 |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| POE | No |
| Maitinimas | 100 to 240 V AC (internal PSU) W |
| Perjungimo galimybė | 48 Gbit / s Gbit/s |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GO-SW-24G |
| Gamintojo prekės serija | 24-Port Gigabit Easy Desktop Switch |
| Perjungimo tipas | Unmanaged |
| Dydžio formatas | Desktop/Rackmountable |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.