| Gross weight | 0.985 kg |
| Net weight | 0.685 kg |
| Procesoriaus pavadinimas | Intel, AMD |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK400 |
| Maksimalus triukšmo lygis | ≤29 dB |
| Ventiliatoriaus greitis (maks.) | 1850 aps./min |
| Ventiliatoriaus greitis (min.) | 500 aps./min |
| Gamintojo prekės serija | CPU Air Cooler |
| Ventiliatoriaus jungtis | 4-pin PWM |
| Producer | Deepcool |
| Guolių technologija | Fluid Dynamic Bearing |
| Oro srautas | 66.47 CFM |
| Oro slėgis | 2.04 mmAq |
| Ventiliatoriaus matmenys (P x G x A) | 120 × 120 × 25 mm |
| Gaminio spalva | White |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.