16,95 €
Deeper Smartphone Mount is a durable mounting solution to fasten your smartphone to a rod grip.
Smartphone Mount is a valuable tool that enables you to operate sonar data while one hand holding a rod and reel in Deeper device with another.
Leading design and performance offers impressive holding power without hiding your cell phone behind silicone retainers.
Soft silicone retainers apply just enough force to keep your device in place.
Neturime
Neturime
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ITGAM0003 |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Short Description | Deeper Smartphone Mount perfectly fits for all kind of fishing rods. It’s a minimal piece of silicone with four orange plastic hooks that provide enough support to give you piece of mind when casting or wading in the stream. |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gaminio tipas | Phone Holder |
| Suderinamumas | All kind of fishing rods |
| Gaminio spalva | Black |
| Net weight | 0.02 kg |
| Tipas | Smartphone Mount |
| Producer | Deeper |
| Specialios funkcijos | Compatible with min: 3.5in / 9 cm max: 5in / 13 cm diagonal screen size |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.