670,34 €
Turime
Turime
| Producer | Dell |
| Gross weight | 0.445 kg |
| Net weight | 0.145 kg |
| Gaminio pavadinimas | SSD / RI / 6Gb / 512e / Hot-plug / in 3.5″ Hybrid Carrier/ 15G Rx50, Tx50 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 345-BEBH |
| Talpumas | 480 GB |
| Standžiojo disko dydis | 2.5 col. |
| Standžiojo disko sąsaja | SATA |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.