3869,11 €
Turime
Turime
| Gross weight | 17.23 kg |
| Net weight | 13.40 kg |
| Producer | Dell |
| Tipas | Desktop |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Aurora ACT1250 |
| Gamintojo prekės serija | Alienware |
| Warranty | 36 mėn. |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties taktinis dažnis | 5200 MHz |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Diskrečiosios grafikos adapterio tipas | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| Procesoriaus branduoliai | 24 |
| Procesorius | Intel Core Ultra 9 |
| Procesoriaus modelis | 285 |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11ax |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Korpuso tipas | Tower |
| Klaviatūros kalba | No keyboard |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.