1434,42 €
Turime
Turime
| Gross weight | 20.40 kg |
| Net weight | 16.30 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | U4924DW |
| Gamintojo prekės serija | LCD UltraSharp Monitor |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 90W |
| Producer | Dell |
| Posvyrio kampas | -5/21 ° |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | 12 cm |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100 x 100; 200 x 100 mm |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Ekrano įstrižainė | 49 col. |
| HD tipas | 5K Dual QHD |
| Kontrasto santykis (standartinis) | 2000:1 |
| Ekranas | 5120 x 1440 |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Proporcija | 32:9 |
| Ekrano paviršius | Anti-Glare |
| Skydelio tipas | IPS |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| USB prievadų kiekis | 4x USB Type-A downstream; 2x USB Type-C downstream; 1x USB Type-A downstream |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
| Energijos efektyvumo klasė | G |
| Gaminio spalva | Silver/Black |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.