977,81 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 13.00 kg |
| Net weight | 12.02 kg |
| Producer | Dell |
| Tipas | Desktop |
| Warranty | 36 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 7420 |
| Gamintojo prekės serija | OptiPlex |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties išdėstymas (lizdai x dydis) | 1×16 GB |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesorius | Intel Core i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-12500T |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Laikmena | SSD |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Integrated Graphics |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Korpuso tipas | AIO |
| Ekrano įstrižainė | 23.8 col. |
| Warranty | Basic OnSite |
| Klaviatūros kalba | No keyboard |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.