160,72 €
Turime
Turime
| Gross weight | 7.06 kg |
| Net weight | 5.15 kg |
| Producer | Dell |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P2426H |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 15W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100 mm |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 1920 x 1080 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| HD tipas | FHD |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 5/8 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 24 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | No |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Gaminio spalva | Gray |
| „DisplayPort” prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | No |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.