749,42 €
Turime
Turime
| Gross weight | 14.81 kg |
| Net weight | 9.96 kg |
| Producer | Dell |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P3426WEB |
| USB-C | Yes |
| USB-C maitinimo tiekimas | 90W |
| Posvyrio reguliavimas | Yes |
| Pasukimas | Yes |
| Aukščio reguliavimas | Yes |
| Sukiojimas | Yes |
| Ekranas | 3440 x 1440 pikseliai |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| HD tipas | WQHD |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 5/8 ms |
| Vertikalusis matymo kampas | 178 ° |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Proporcija | 21:9 |
| Ekrano įstrižainė | 34 col. |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Yes |
| Integruotas TV imtuvas | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | Yes |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.