137,27 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.71 kg |
| Net weight | 0.49 kg |
| Tipas | Keyboard |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KB900 |
| Producer | Dell |
| Gaminio spalva | Graphite |
| Apšvietimas | Yes |
| Gamintojo prekės serija | Premier Collaboration Keyboard |
| Warranty | 36 mėn. |
| Klaviatūros išdėstymas | US International |
| Skaitmenų klaviatūra | Numeric keypad |
| Spartieji klavišai | Multimedia, programmable, calculator, play/pause, backlight control, print screen, scroll lock, Zoom touch controls |
| Ryšio technologija | Wireless |
| Suderinamos operacinės sistemos | Apple MacOS, Linux, Android, Google Chrome OS, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10 / 11 |
| Sąsaja | 2.4 GHz |
| „Bluetooth“ | 5.1 |
| Pelė pridėta | No |
| Akumuliatoriaus tipas | Rechargeable |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.