88,91 €
Vertical and horizontal scrolling, rechargeable battery, thumb rest, fast scrolling, track-on-glass sensor
Turime
Turime
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MS900 |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Number of buttons | 7 NULL |
| DPI | Adjustable from 800 to 8000 in increments of 200 |
| Producer | Dell |
| Gaminio spalva | Graphite |
| Kabelio tipas | USB-C |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Gamintojo prekės serija | Premier Rechargeable Wireless Mouse |
| Warranty | 36 mėn. |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.