975,32 €
Turime
Turime
| Gross weight | 5.45 kg |
| Net weight | 4.47 kg |
| Producer | Dell |
| Tipas | Desktop |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Essential QVS1260 |
| Gamintojo prekės serija | Pro |
| Warranty | 36 mėn. |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties taktinis dažnis | 4800 MHz |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Gaminio spalva | Black |
| Korpuso tipas | Slim |
| Procesoriaus branduoliai | 14 |
| Procesorius | Intel Core i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-14500 |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros kalba | No keyboard |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 512 GB |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel UHD Graphics 770 |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.