29,55 €
Turime
Turime
| Net weight | 0.086 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MS5120W |
| Įtaiso tipas | Wireless |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Producer | Dell |
| Gaminio spalva | Titan Gray |
| Judėjimo raiška | 1600 DPI |
| Judesio aptikimo technologija | Optical |
| Gamintojo prekės serija | Pro |
| Warranty | 36 mėn. |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 1 x AA Battery |
| Ryšio technologija | Wireless 2.4 GHz/Bluetooth 5.0 |
| Package content | Dell Mobile Pro Wireless Mouse – MS5120W; 1 x AA Battery |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.