82,65 €
Rotation – Tilt. The large Sony STARVIS sensor in this 2K QHD, 1440p camera takes in substantial light to give you vibrant picture clarity and a vivid image. Privacy and protection with a shutter cap that magnetically snaps on and off and stows behind the webcam for handy safekeeping. Facial Detection Auto Exposure (FDAE) balances harsh lighting on your face for optimal image quality
Turime
Turime
| Gross weight | 0.36 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Connections | USB-A (USB2.0 and Above) |
| Producer | Dell |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Montavimo tipas | Tripod Mount Hole |
| Įmontuotas mikrofonas | Yes |
| Triukšmo mažinimas | Yes |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Win11/10 64 Bit |
| Artinimo galimybė | HD Digital Zoom up to 4X |
| Vaizdo lauko įstrižainė | 65, 78 ° |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | MacOS |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WB5023 |
| Gamintojo prekės serija | Pro Webcam |
| Warranty | 12 mėn. |
| Fokusavimas | Autofocus |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.