2935,31 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 3.20 kg |
| Net weight | 1.65 kg |
| Producer | Dell |
| Warranty | 36 mėn. |
| Baterijos garantija | 12 mėn. |
| Warranty | Basic OnSite |
| Įstrižainė | 16 col. |
| HD tipas | 3.2K |
| Jutiklinis ekranas | Yes |
| Skydelio tipas | OLED |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5x |
| Atminties taktinis dažnis | 9600 MHz |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Gaminio spalva | Graphite |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 16 DA16260 |
| Gamintojo prekės serija | XPS |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesorius | Intel Core Ultra X7 |
| Procesoriaus modelis | 358H |
| Procesoriaus paspartinimo dažnis | 4.8 GHz |
| Ekrano grafikos adapterio modelis | Intel Arc Graphics |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros kalba | English |
| Klaviatūros apšvietimas | Yes |
| Laikmena | SSD |
| Stacionaraus disko talpa | 1000 GB |
| Bendroji laikmenos talpa | 1000 GB |
| Belaidis ryšys | Yes |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
| Akumuliatoriaus talpa (vat. val.) | 70 Wh |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.