29,73 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.70 kg |
| Net weight | 0.48 kg |
| Producer | Digitus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-70626 |
| Gamintojo prekės serija | 3-way office socket strip with 2x USB-A and 1x USB-C connections |
| Gaminio spalva | White |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.