58,94 €
Safety class rating IP20; 200° door opening angle; Lockable safety-glass door; 254 mm (10″) profile rails mounted on the front side inside of the cabinet, galvanized; 254 mm (10″) profile rails are adjustable in depth
Neturime
Neturime
| Gross weight | 6.10 kg |
| Net weight | 5.90 kg |
| Dydis | 33.0 x 31.2 x 30.0 cm |
| Producer | Digitus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-10-05U-1 |
| Gamintojo prekės serija | 6U Wall Mounting Cabinet |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gaminio spalva | Grey |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.