21,29 €
Gentle movements promote health; 2 rocker functions by easy rotation; Large or small rocking movements are possible (slow/fast); Can also be used as a raised footrest; Compact foot rocker, fits under any desk; Ideal for home and office
Turime
Turime
| Gross weight | 1.5 kg |
| Net weight | 1.2 kg |
| Producer | Digitus |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | Active Ergonomic Footrest |
| Medžiaga | Plastic |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-90412 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Svoris | 1014 g |
| Plotis | 502 mm |
| Aukštis | 135 mm |
| Gylis | 277 mm |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.