51,24 €
Telescopic Height-Adjustment
Turime
Turime
| Gross weight | 7.47 kg |
| Net weight | 5.50 kg |
| Producer | Digitus |
| Funkcijos | Height, tilt, swivel, rotation |
| Gaminio pavadinimas | DA-90421 |
| Screen size compatibility | 37-70 col. |
| Tvirtinimo tipas | Ceiling mount |
| Maksimalus svoris (talpa) | 50 kg |
| VESA tvirtinimo sistemos | 200×200, 300×300, 400×200, 400×400, 600×400 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 600×400 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 200×200 mm |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 70 col. |
| Gaminio spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.