113,97 €
Turime
Turime
| Gross weight | 10.21 kg |
| Net weight | 8.67 kg |
| Producer | Digitus |
| Funkcijos | Height, tilt, rotation, depth, pivot |
| Screen size compatibility | 2x 45 col. |
| Tvirtinimo tipas | Desk Mount |
| Gaminio pavadinimas | Dual Monitor Mount |
| Maksimalus svoris (talpa) | 2x 20 kg |
| VESA tvirtinimo sistemos | 75×75, 100×100 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 100×100 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 75×75 mm |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 45 col. |
| Gaminio spalva | Black |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Posvyrio kampas | 70 ° |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.