6,34 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Producer | Digitus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DB-330123-020-S |
| Gamintojo prekės serija | HDMI High Speed with Ethernet Connection Cable |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Gaminio spalva | Black |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.