9,36 €
The DIGITUS DA-70461 converts digital HDMI signals into analog VGA signals. Modern playback devices, such as notebooks, Blu-ray players, DVD players, game consoles, etc., can be connected with older VGA monitors or projectors. The converter is also equipped with a 3.5 mm audio jack. Any existing audio signal is converted in parallel. This enables additional audio playback by connecting your speakers or surround sound system
Turime
Turime
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-70461 |
| Gamintojo prekės serija | HDMI to VGA converter adapter |
| Tipas | HDMI to VGA |
| Producer | Digitus |
| Gaminio spalva | Black |
| Išvesties jungtys | 1x VGA |
| Įvesties tipas | HDMI Type A and 3.5 mm audio |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.