Digitus | Line-Interactive UPS | Line-Interactive UPS DN-170076, 2000VA/1200W 12V/9Ah x2 battery, 4x CEE 7/7, USB, RS232, RJ45,LCD, Simulated sine wave, 198 x 158 x 380 mm, Weight: 10.5 kg | 2000 VA | 1200 W
2000 VA Line-Interactive UPS; 230 VAC 50-60 Hz nominal output; LCD display; Noise level: Less than 40 dB; Overload, Discharge and Overcharge protection
Turime
Turime
Prekės kodas: ac-354351 Kategorija:
Prekės parametrai
Gross weight12.4 kg
Net weight11.505 kg
Talpumas1200 W
ProducerDigitus
Gamintojo prekės modelio pavadinimasLine-Interactive UPS DN-170076, 2000VA/1200W 12V/9Ah x2 battery, 4x CEE 7/7, USB, RS232, RJ45,LCD, Simulated sine wave, 198 x 158 x 380 mm, Weight: 10.5 kg
Gamintojo prekės serijaLine-Interactive UPS
Warranty24 mėn.
UPS topologijaLine-Interactive
Talpumas2000 VA
Bangų formaSimulated Sine Wave
Kintamosios srovės lizdų kiekis4
Dydžio formatasWallmount
Gamintojas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Digitus | Line-Interactive UPS | Line-Interactive UPS DN-170076, 2000VA/1200W 12V/9Ah x2 battery, 4x CEE 7/7, USB, RS232, RJ45,LCD, Simulated sine wave, 198 x 158 x 380 mm, Weight: 10.5 kg | 2000 VA | 1200 W”