22,39 €
3x USB 2xUSB-A +1xUSB A; 6x Input voltage: 110 – 240 VAC; Output power: 3680 W, 16 A max.
Turime
Turime
| Gross weight | 0.78 kg |
| Net weight | 0.70 kg |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-70624 |
| Gamintojo prekės serija | Office Power Strip |
| Producer | Digitus |
| Gaminio spalva | Silver/Black |
| Darbo įtampa | 5, 9, 12V V |
| Width | 4.5 cm |
| Ilgis | 44 cm |
| Svoris | 695 g |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.