12,80 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.88 kg |
| Net weight | 1.51 kg |
| Producer | Digitus |
| Screen size compatibility | 13-32 col. |
| Gaminio pavadinimas | Universal glass monitor riser DA-90358 |
| Maksimalus svoris (talpa) | 20 kg |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 32 col. |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.