124,94 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 1.07 kg |
| Net weight | 0.28 kg |
| Producer | Digitus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-70917 |
| Gamintojo prekės serija | USB-C Docking Station, 11-port |
| Eterneto vietinis tinklas | Yes |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Garso įvestis | 3.5 mm audio jack |
| Gaminio spalva | Grey/Black |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.