1420,65 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 28 kg |
| Net weight | 22.5 kg |
| Talpumas | 1500 W |
| Warranty | 36 mėn. |
| Producer | Eaton |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 5PX 1500i RT2U G2 |
| Gamintojo prekės serija | UPS |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 1500 VA |
| Dydžio formatas | Rack/Tower |
| Gaminio spalva | Black/Silver |
| Sertifikatas | CE, cTUVus, EAC, Cm, UKCA, Ukr, KCC, ENERGY STAR certified |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.