370,50 €
Universal VESA mount suitable for multiple screen types. Full height adjustment. Stable base. Integrated cable management system. Holes in the base allow optional attachment to the floor with anchors
Turime
Turime
| Gross weight | 27 kg |
| Net weight | 25 kg |
| Gaminio pavadinimas | STD01c-B |
| Gamintojo prekės serija | Flat Screen Stand for |
| Screen size compatibility | 40-75 col. |
| Funkcijos | Trolleys & Stands |
| Producer | EDBAK |
| Gaminio spalva | Black |
| VESA tvirtinimas | Yes |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 100×100 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 600×400 mm |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 75 col. |
| VESA tvirtinimo sistemos | 100×100; 600×400 mm |
| Maksimalus svoris (talpa) | 80 kg |
| Warranty | 60 mėn. |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.