19,99 €
Connect your controller, headset, and Elgato Game Capture device or computer
Turime
Turime
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Jungties tipas | 3.5mm female connector; 3.5mm male connector plug |
| Producer | Elgato |
| Gaminio spalva | Black |
| Suderinamumas | PS5, PS4 or Nintendo Switch |
| Minimalus užsakymo kiekis | 40 |
| Kabelio ilgis | 2.5 m |
| Gamintojo prekės serija | Chat Link Pro |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.