149,99 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.17 kg |
| Producer | Elgato |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MK.2 |
| Gamintojo prekės serija | Facecam |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p60, 1080p30, 720p120, 720p60, 720p30, 540p120, 540p60, 540p30 |
| Įmontuotas mikrofonas | No |
| Svoris | 90 g |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.