Elite Screens | Manual Series | M136XWS1 | Diagonal 136 ” | 1:1 | Viewable screen width (W) 244 cm | White
Neturime
Neturime
Prekės kodas: ac-046464 Kategorija:
Prekės parametrai
Proporcija1:1
Kaupiklio tipasManual
Matomo ekrano plotis (W)244 cm
Gavimas1.1
Tvirtinimo tipasCeiling, Wall
Juodas lašas11.4 cm
Įstrižainė136 col.
Matymo kampas180 °
Įstrižainė3.45 cm
Kadro tipasFolding frame
Matomo ekrano aukštis (H)244 cm
Warranty24 mėn.
TipasManual Screens
Net weight10.505 kg
ProducerElite Screens
Svoris10.8 kg
Plotis2.6 cm
Aukštis2.44 cm
Gylis8 cm
Korpuso spalvaWhite
GalingumasCase Color White W
Specialios funkcijos*Durable and Simplified design for heavy usage;*MaxWhite screen material is durable and easy to clean;*Optional 6”, 12” & 18” L-brackets.
Gamintojo prekės modelio pavadinimasM136XWS1
Gross weight12 kg
Gamintojo prekės serijaManual Series
Gamintojas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.
Būkite pirmas aprašęs “Elite Screens | Manual Series | M136XWS1 | Diagonal 136 ” | 1:1 | Viewable screen width (W) 244 cm | White”