135,21 €
Turime
Turime
| Gross weight | 13.30 kg |
| Net weight | 10.80 kg |
| Producer | EnerGenie |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EG-UPS-034 |
| Gamintojo prekės serija | UPS with USB and LCD display, Black |
| Talpumas | 900 W |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 1500 VA |
| Warranty | 24 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.