177,74 €
Informative LCD display. Provides backup power – prevents data loss. Overcharge and overdischarge protection. Compact and reliable – ideal for home and small office use
Turime
Turime
| Gross weight | 13.4 kg |
| Net weight | 12.2 kg |
| Talpumas | 1200 W |
| Producer | EnerGenie |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EG-UPS-035 |
| Gamintojo prekės serija | UPS with USB and LCD display |
| Warranty | 24 mėn. |
| UPS topologija | Line-Interactive |
| Talpumas | 2000 VA |
| Bangų forma | Sine wave |
| Dydžio formatas | Tower |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.