61,94 €
Turime
Turime
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.148 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C13T944240 |
| Producer | Epson |
| Gross weight | 0.171 kg |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Talpa | 19.9 ml |
| Lapų kiekis | 3000 puslapiai |
| Tipas | Ink Cartridge L |
| Kiekis | 1 |
| Suderinami produktai | WF-C5xxx |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.