223,23 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.753 kg |
| Net weight | 1.612 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce Enterprise WF-C20590 |
| Gamintojo prekės serija | Cartriges |
| Producer | Epson |
| Tipas | Ink |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Kiekis | 1 |
| Talpa | 859 ml |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.