1812,83 €
Turime
Turime
| Gross weight | 3.30 kg |
| Net weight | 2.40 kg |
| Producer | Epson |
| Maksimali raiška | WXGA (1280×800) |
| Ryškumas | 4100 ANSI liumenai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EB-760W |
| Contrast ratio | 2500000:1 |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės serija | 3LCD projector |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Proporcija | 16:10 |
| Warranty | 36 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.