967,09 €
Turime
Turime
| Net weight | 3.85 kg |
| Maksimali raiška | Full HD (1920×1080) |
| Ryškumas | 4000 ANSI liumenai |
| Contrast ratio | 16000 : 1 |
| Lempos garantija | 36 mėn. |
| Producer | Epson |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EB-FH52 |
| Warranty | 60 mėn. |
| Proporcija | 16:9 |
| Ryšio technologija | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B, Wireless LAN IEEE 802.11b/g/n, VGA in, HDMI in (2x), Composite in, Cinch audio in, Miracast |
| Šviesos šaltinis | Lamp |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37 dB |
| Triukšmo lygis (ekonominiu režimu) | 28 dB |
| Objektyvo tipas | Optical |
| Fokusavimas | Manual |
| Atstumo santykis | 1.32 – 2.14:1 |
| Projekcijos atstumas | 1.76-2.86 m |
| Priartinimo santykis | Manual, Factor: 1.6 |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11b/g/n |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės serija | Meeting room projector |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Gamintojas |
|---|
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.