2609,22 €
Turime
Turime
| Gross weight | 10.66 kg |
| Net weight | 7.40 kg |
| Producer | Epson |
| Veikimo trukmė | Up to 20000 h |
| Maksimali raiška | Full HD (1920×1080) |
| Ryškumas | 3600 ANSI liumenai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EH-LS670W |
| Contrast ratio | 5000000:1 |
| Atstumo santykis | 0.25-0.62:1 |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės serija | 3LCD projector |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| Proporcija | 16:9 |
| Warranty | 60 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.