1701,25 €
Turime
Turime
| Gross weight | 26.5 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | EcoTank L15180 |
| Gamintojo prekės serija | Multifunctional printer |
| Net weight | 21.5 kg |
| Warranty | 24 mėn. |
| Funkcijos | Print, Scan, Copy, Fax |
| Producer | Epson |
| Skenerio tipas | Contact image sensor (CIS) |
| Gaminio spalva | Black and white |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A3+ |
| Optinio nuskaitymo raiška | 1200 x 1200 DPI |
| Sąsaja | WiFi, USB, Ethernet |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) spalvotai | 25 atv./per min. |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 25 atv./per min. |
| Spausdinimo raiška (juodai, standartine kokybe) | 4800 x 1200 DPI |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Yes |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 4 |
| Spausdinimo spalvos | Black, Cyan, Yellow, Magenta |
| Faksogramos siuntimas | Yes |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Spausdinimas | Colour |
| Ruošinio tipas | Automatic duplex (A4/A3, plain paper) |
| Gaminio tipas | 4-in-1 |
| Standartinė išvesties talpa | 125 lapai |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Eterneto vietinis tinklas | Yes |
| Matmenys (P x G x A) | 515 x 500 x 521 mm |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.