20,19 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Producer | Epson |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T49H2 |
| Gamintojo prekės serija | SC-T3100x |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Ink refill |
| Suderinami produktai | SureColor SC-T3100X |
| Talpa | 140 ml |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.