269,24 €
Neturime
Neturime
| Gross weight | 1.09 kg |
| Net weight | 0.99 kg |
| Producer | Epson |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T44J8 |
| Gamintojo prekės serija | Singlepack UltraChrome PRO 12 |
| Talpa | 700 ml |
| Spausdinimo spalvos | Matte Black |
| Tipas | Ink cartridge |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P9500 Spectro |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.