27,72 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.124 kg |
| Net weight | 0.068 kg |
| Producer | Epson |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Singlepack T46S3 UltraChrome Pro 10 ink 25ml |
| Spausdinimo spalvos | Vivid magenta |
| Tipas | Ink tank |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.