23,65 €
Turime
Turime
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer | Epson |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T46S6 |
| Gamintojo prekės serija | Singlepack T46S60N UltraChrome Pro 10 ink 25ml |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Tipas | Ink tank |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P700 |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Warranty | 12 mėn. |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.