104,69 €
Turime
Turime
| Gross weight | 1.25 kg |
| Net weight | 1.15 kg |
| Producer | Epson |
| Gaminio pavadinimas | Epson T54X8 – matte black – original – ink cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C13T54X80N |
| Spausdinimo spalvos | Matte black |
| Tipas | Epson UltraChrome HDX / Ultrachrome HD |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P6000, SC-P7000, SC-P7000V, SC-P9000, SC-P9000V |
| Lapų kiekis | 350 puslapiai |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.