42,06 €
Neturime
Neturime
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.032 kg |
| Gaminio pavadinimas | 27XL |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T2711 |
| Producer | Epson |
| Gross weight | 0.075 kg |
| Kiekis | Singlepack |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink cartridge |
| Suderinami produktai | Epson |
| Lapų kiekis | 1100 puslapiai |
| Talpa | 10,4 ml |
Norėdami parašyti atsiliepimą, turite prisijungti.
ITway internetinėje parduotuvėje siūlome platų kompiuterių asortimentą, pritaikytą įvairiems poreikiams.
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.